Przejdź do treści

Wysokie odszkodowania z Lesta

WYSOKIE ODSZKODOWANIA Z LESTA

Jak wysokie odszkodowanie, zadośćuczynienie i renta mi przysługuje po wypadku? Do ilu lat wstecz mogę dochodzić roszczeń, świadczeń odszkodowawczych? Czy przed złożeniem pozwu warto porozmawiać z prawnikiem o wysokości odszkodowania?

Pamiętaj, że wysokość przysługujących Ci roszczeń zależy od tego jak przygotujesz się dowodowo do sparwy, i w jaki szczegółowy sposób udowodnisz swoje roszczenie. Nie licz na to, że ktoś Ci przyzna wysokie odszkodowanie tylko dlatego, że jesteś uczestnikiem wypadku. Każda sprawa jest inne i należy ja traktować indywidulanie, czyli od samego początku jej prowadzenia Twój prawnik powinien się skupić na przygotowaniu Ciebie do sparwy, omówieniu strategii w zakresie postępowania karnego, cywilnego jak i dowodów i aspektów w sferze medycznej.

Jak już wiesz na co zwrócic uwagę, to wtedy powinno zaplanować się wysokość odszkodowania, zadośćuczynienia i renty, które to świadczenia Ci przysługują i zaczynają się od kilkuset złotych a osiągają wysokość nawet kilkuset tysięcy a w niektórych przypadkach nawet ponad miliona złotych, wszystko jest zależne od tego jaka szkodę poniosłeś, jaka jest wysokość Twojego uszczerbku na zdrowiu lub jakie relacje miałeś z osobą zmarłą w skutek wypadku.

Pamiętaj, że w przypadku, gdy do wypadku doszło w wyniku przestępstwa do możesz dochodzić roszczeń nawet do 20 lat wstecz.

Przed złożeniem pozwu do sądu lub wysłania zgłoszenia szkody z wezwaniem do zapłaty pamiętaj o dochodzeniu też odsetek, które mogą wynieść dużą część z Twojego roszczenia.  Porozmawiaj tez z prawnikiem z Kancelarii Lesta Odszkodowania o tym jak wycenić roszczenie by też nie było one za małe.

Prawnicy z Kancelarii Lesta Odszkodowania analizują codziennie dziesiątki spraw, które się zakończyły w różnych sądach.

Zadzwoń! To nic nie kosztuje!

Masz pytania?

Darmowa analiza sprawy przez prawników!

+48 796 468 774

+48 512 496 601

Dowody w sprawie Uwaga! Prosimy pamiętać o dowodach w sprawie

Prosimy pamiętać o gromadzeniu wszelkich dowodów (dokumentów, danych, zdjęć, informacji), w szczególności: danych sprawcy (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, nr rejestracyjny pojazdu, nr polisy ubezpieczeniowej), danych i zeznań świadków (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu), notatek policyjnych, dokumentacji medycznej, dokumentacji z zakładów ubezpieczeniowych, sądów, urzędów itp., kosztów (rachunki i faktury wystawione na osobę poszkodowaną), materiałów dokumentujących straty związane z wypadkiem.

Bezpłatna analiza sprawy!

Kancelaria Lesta – na rynku odszkodowań od 2006 roku.

pomaga w uzyskaniu wysokiego odszkodowania, zadośćuczynienia i renty dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach przy pracy i wskutek błędu medycznego