Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie, gdy za cel stawiamy sobie poprawienie warunków życia innych ludzi, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat.

Nick Vujicic

Naszą misją jest niesienie szybkiej i rzetelnej pomocy prawnej osobom poszkodowanym, które uczestniczyły w zdarzeniu na terenie Polski lub innego kraju należącego do Unii Europejskiej. 

W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema wartościami, do których zaliczamy uczciwość, rzetelność i profesjonalizm. Zdajemy sobie sprawę z tego, że udział w wypadku jest wydarzeniem niezwykle stresującym, dlatego w takiej sytuacji niezbędna jest profesjonalna konsultacja prawna. Dbamy o to, by nasi Klienci mogli uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania już podczas pierwszej rozmowy. Przeprowadzimy Cię przez cały proces w taki sposób, by oszczędzić Ci stresu i zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Od 2006 roku Kancelaria Lesta specjalizuje się w walce o wysokie odszkodowania, zadośćuczynienia i renty – współpracując z nami, decydujesz się na profesjonalne wsparcie jednej z najlepszych kancelarii odszkodowawczych w Polsce!

Pomagamy w każdej sprawie. Dochodzimy odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy i wypadkach w rolnictwie. Zajmujemy się również dochodzeniem świadczeń odszkodowawczych w sprawach związanych z upadkami na śliskiej i nierównej nawierzchni, utratą osoby bliskiej po wypadku, szkodami w pojeździe i innymi zdarzeniami losowymi. Nasza oferta obejmuje także dopłaty do odszkodowań oraz przygotowywanie rekonstrukcji wypadku. Zapewniamy darmową analizę każdej sprawy – bez względu na rodzaj zdarzenia i doznane szkody. Każda sprawa jest inna, dlatego do powierzonego zadania zawsze podchodzimy indywidualnie i rzetelnie.

Pomagamy w każdym miejscu. Partnerzy Kancelarii Lesta działają na terenie całej Polski, świadcząc profesjonalne usługi prawne w zakresie dochodzenia odszkodowań, zadośćuczynień i rent. Dzięki specjalistom z zakresu likwidacji szkód międzynarodowych nasze usługi dostępne są również dla Klientów, którzy uczestniczyli w wypadkach na terenie innych krajów należących do Unii Europejskiej. Nasi eksperci ds. odszkodowań specjalizują się w prawie polskim i europejskim, dlatego są w stanie doradzić w kwestiach związanych z dochodzeniem świadczeń zarówno w kraju, jak i za granicą.

Każdą szkodę możesz zgłosić mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy – taka forma współpracy jest szczególnie ważna wtedy, gdy liczy się czas. Zamiast więc umawiać się na spotkanie z prawnikiem, zleć nam darmową analizę sprawy online i spodziewaj się wyczerpującej odpowiedzi od naszego specjalisty. Wspólnie przygotujemy solidny materiał dowodowy i zawalczymy o jak najwyższe odszkodowanie. Nie warto zostawiać kwestii odszkodowania losowi, gdyż taka postawa pozwala decydować osobom trzecim o wysokości przyznanego świadczenia. Decydując się na profesjonalną pomoc prawną, masz szansę uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie za doznane szkody.

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, na zakończenie sprawy,  już dzisiaj zwróć się do nas. 

Wyślij zapytanie