pexels-mike-5351114

Sprawdź inne usługi

Każda osoba poszkodowana, która nie jest sprawcą wypadku, ma prawo ubiegać się o odszkodowanie z OC sprawcy. Pomagamy uzyskać najwyższe odszkodowanie za uszkodzony pojazd i inne szkody w pojeździe, w tym uszkodzenie przedmiotów, takich jak telefon, laptop, tablet czy nawigacja.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe dbają o swoje interesy, dlatego w wielu przypadkach znacząco zaniżają kwotę odszkodowania. Jako eksperci w pozyskiwaniu odszkodowań dla osób, które doznały szkód materialnych wskutek wypadku, jesteśmy w stanie oszacować kwotę, jaka Ci przysługuje i walczyć o Twoje prawa.

Jeśli byłeś uczestnikiem wypadku komunikacyjnego lub sprawca wypadku uszkodził Ci pojazd, pamiętaj, ze należy Ci się odszkodowanie z OC sprawcy. Masz prawo dochodzić swoich roszczeń w tym odszkodowania za uszkodzony pojazd.

Pamiętaj

Twój pojazd został uszkodzony i nie możesz się nim już poruszać wtedy masz prawo by pojazd został odwieziony lawetą do wskazanego warsztatu samochodowego, który zajmie się naprawą.

Koszty transportu pojazdu w przypadku, gdy jesteś poszkodowany zapłaci Towarzystwo Ubezpieczeń sprawcy.

Towarzystwo Ubezpieczeń pokryje też koszty pojazdu zastępczego.

Masz prawo również dochodzić odszkodowania za inne rzeczy, które zostały uszkodzone w skutek wypadku tj. telefon komórkowy, komputer/ laptop / tablet, nawigacja samochodowa, zniszczone ubrania i inne rzeczy.

Pamiętaj

Jeśli poniosłeś inne szkody w skutek wypadku to warto omówić to z prawnikami z Kancelarii Lesta Odszkodowania w zakresie zasadności dochodzenia roszczeń na drodze sądowej.

Pamiętać warto też, że jeśli wskutek wypadku Ty lub ktoś z Twoich bliskich został poszkodowany przez pojazd sprawcy to prawnicy z Kancelarii Lesta Odszkodowania będą dochodzić świadczeń takich jak :

Dodatkowo możesz liczyć na :

Warto też pamiętać, że jeśli w skutek wypadku oprócz uszkodzonego pojazdu  Ty lub ktoś z Twoich bliskich utracił osobę lub zmarła w późniejszym czasie wskutek obrażeń poniesionych w wypadku, to możesz dochodzić od Towarzystwa Ubezpieczeń świadczeń tj. 

Pamiętaj

Jeśli poniosłeś inne szkody w skutek wypadku to warto omówić to z prawnikami z Kancelarii Lesta Odszkodowania w zakresie zasadności dochodzenia roszczeń na drodze sądowej.

Jesteśmy ekspertami w dochodzeniu odszkodowań dla klientów, których pojazdy zostały uszkodzone wskutek wypadku komunikacyjnego. Specjalizujemy się w prawie odszkodowawczym, dlatego jesteśmy w stanie uzyskać odszkodowanie znacznie wyższe od tego, jakie oferuje Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy.

Pamiętaj też, że jeśli odniosłeś obrażenia wskutek wypadku, możesz ubiegać się o dodatkowe świadczenia, w tym odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę za doznane szkody osobowe.

Działaj szybko, nie zwlekaj !

Niezwłocznie po zdarzeniu należy zaangażować się w analizę okoliczności wypadku, dowiedzieć się na jakim etapie jest sprawa karna (oraz jacy biegli zostali powołani) i czy jest mowa o przyczynieniu się Poszkodowanego do wypadku.

Dodatkowo, bardzo ważne jest to, aby odbyć konsultacje z wszystkim specjalistami medycznymi, którzy mogą się wypowiedzieć i opisać doznane obrażenia, które mają wpływ na zdrowie, leczenie i rehabilitację.

Pamiętaj o dowodach w sprawie

Należy pamiętać o gromadzeniu wszelkich dowodów (dokumentów, danych, zdjęć, informacji), a w szczególności: danych sprawcy (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, nr rejestracyjny pojazdu, nr polisy ubezpieczeniowej), danych i zeznań świadków (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu), notatek policyjnych, dokumentacji medycznej, dokumentacji z zakładów ubezpieczeniowych, sądów, urzędów, kosztów (rachunki i faktury wystawione na osobę poszkodowaną), materiałów dokumentujących straty związane z wypadkiem. Jeśli nie udało Ci się zabezpieczyć dowodów to prawnik z Kancelarii Lesta pomoże Ci pozyskać niezbędną dokumentację w sprawie.

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, na zakończenie sprawy,  już dzisiaj zwróć się do nas. 

Wyślij zapytanie