woman-4702060_1280

O nas

Kim jesteśmy?

Nasz zespół składa się ze specjalistów z dziedziny prawa, medycyny i ubezpieczeń, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową obsługę w ramach jednej usługi. Jesteśmy grupą specjalistów, a zarazem przyjaciół i krewnych, których łączy jeden cel – obsługa Klienta w sposób indywidualny, staranny i rzetelny. Dbamy wspólnie o to, by Klient znalazł u nas profesjonalną pomoc i uwagę, jakiej każdy z nas by sobie życzył. Wieloletnie doświadczenie, staranny dobór partnerów oraz wypracowany model prowadzenia spraw pozwalają nam na uzyskiwanie oczekiwanych i satysfakcjonujących efektów.

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w dochodzeniu świadczeń dla osób poszkodowanych w wypadkach – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapewniamy kompleksową pomoc poszkodowanym, profesjonalną obsługę prawną, reprezentację przed sądem karnym i cywilnym oraz asystę w procesie rekonwalescencji. Tak złożona oferta sprawia, że obdarza nas zaufaniem coraz więcej osób szukających profesjonalnego wsparcia po wypadku.

Sprawy o odszkodowania i zadośćuczynienia nie są jednak naszymi jedynymi specjalizacjami. Stale powiększa się grono Klientów szukających pomocy prawnej w ramach pozostałych dziedzin prawa. Zajmujemy się obsługą spraw spadkowych, administracyjnych, rodzinnych, cywilnych i karnych. Służymy wsparciem na każdym etapie postępowania, udzielamy wyczerpujących porad prawnych, pomagamy sporządzać wnioski oraz reprezentujemy Klientów przed sądami, urzędami i instytucjami finansowymi.

Nasze doświadczenie

Kancelaria Lesta od 2006 roku aktywnie działa na rynku usług prawno odszkodowawczych i ubezpieczeniowych. Głównym obszarem naszej działalności jest dochodzenie świadczeń dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy i wypadkach w rolnictwie. Zajmujemy się również szkodami chodnikowymi i rzeczowymi, a nasza oferta skierowana jest do uczestników wypadków mających miejsce na terenie całej Unii Europejskiej.

W związku z prowadzeniem dużej ilości spraw na terenie UE oraz zapotrzebowaniem na doradztwo prawne w zakresie wypadków i odszkodowań utworzyliśmy Dział Pomocy Prawnej dla osób poszkodowanych w wypadkach na terenie krajów należących do Unii Europejskiej. Specjaliści z działu pomocy prawnej świadczą szeroko pojętą pomoc prawną adresowaną do osób, które doznały szkody fizycznej i psychicznej wskutek wypadku.

Od początku istnienia Kancelarii Lesta, specjalizujemy się w uzyskiwaniu świadczeń odszkodowawczych, takich jak zadośćuczynienie, odszkodowanie, renta, dla osób poszkodowanych w wypadkach i innych zdarzeniach losowych.  Jesteśmy na bieżąco z przepisami prawa polskiego i europejskiego, dlatego wiemy, jakie kroki należy podjąć, by uzyskać jak najwyższe odszkodowanie za doznaną szkodę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zespołowi specjalistów ds. odszkodowań oraz ugruntowanej pozycji na rynku usług prawnych jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom darmową analizę sprawy przez prawników

Nasz zespół składa się ze specjalistów z dziedziny prawa, medycyny i finansów. Aktywnie prowadzimy rekrutację w celu pozyskania ekspertów z każdej dziedziny, którą się zajmujemy. Nieustannie rozszerzamy zakres naszej oferty i odpowiadamy na bieżące potrzeby Klientów. Równocześnie dbamy o to, by jakość usług świadczonych w ramach naszej działalności na polu odszkodowań pozostawała na tym samym, wysokim poziomie.

Starannie dobieramy partnerów i działamy w oparciu o wypracowany przez lata model prowadzenia spraw – w ten sposób jesteśmy w stanie utrzymać najwyższą jakość usług i uzyskiwać satysfakcjonujące efekty pracy. Mimo wieloletniego doświadczenia wciąż pragniemy się rozwijać, dlatego nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę, uczestniczymy w szkoleniach i jesteśmy na bieżąco zarówno z aktualnymi przepisami prawa, jak i potrzebami naszych Klientów. 

Nie czekaj, na zakończenie sprawy,  już dzisiaj zwróć się do nas. 

Wyślij zapytanie