mikhail-pavstyuk-EKy2OTRPXdw-unsplash

Sprawdź inne usługi

Jak dojdzie do wypadku, to ważne jest by sprawa była realizowana od samego początku przez profesjonalistów, czyli osoby które się specjalizują w tych sprawach, osoby które będą Ciebie należycie reprezentować na Policji, w Prokuraturze, przed Towarzystwem Ubezpieczeń sprawcy, w Sądzie Cywilnym i w Sądzie Karnym.

Ważne

Ważne jest by organ prowadzący sprawę wiedział, ze masz odpowiedniego prawnika, który dba o Twoje interesy i godnie Ciebie reprezentuje.

Istotne jest to by zwracać uwagę, czy nikt Ci nie zarzuca przyczynienia, i nie próbuje zrobić z Ciebie częściowego sprawcę, ponieważ jak wiesz, wtedy to Twoje odszkodowanie może być pomniejszone o procent Twojego przyczynienia się i możesz otrzymać kwotę mniejszą od tej co by Ci się faktycznie należała.

Kiedy powinieneś zwracać szczególną uwagę w zakresie przyczynienia do wypadku ?

Jak zastanawiasz się czy otrzymałeś należy odszkodowanie, zadośćuczynienie czy rentę, czy te świadczenia są wystarczające?

Prześlij sprawę do weryfikacji prawnikom z Kancelarii Lesta Odszkodowania, którzy dokonają analizy dokumentacji szkodowej i doradzą Ci ile możesz uzyskać pieniędzy kierując pozew do sądu jak i co jest realnie do wywalczenia.

Pamiętaj

Warto mieć profesjonalną pomoc prawną, by się nie okazało, że za Ciebie ktoś zdecyduje ile masz otrzymać odszkodowania.

Działaj szybko, nie zwlekaj !

Niezwłocznie po zdarzeniu należy zaangażować się w analizę okoliczności wypadku, dowiedzieć się na jakim etapie jest sprawa karna (oraz jacy biegli zostali powołani) i czy jest mowa o przyczynieniu się Poszkodowanego do wypadku.

Dodatkowo, bardzo ważne jest to, aby odbyć konsultacje z wszystkim specjalistami medycznymi, którzy mogą się wypowiedzieć i opisać doznane obrażenia, które mają wpływ na zdrowie, leczenie i rehabilitację.

Pamiętaj o dowodach w sprawie

Należy pamiętać o gromadzeniu wszelkich dowodów (dokumentów, danych, zdjęć, informacji), a w szczególności: danych sprawcy (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, nr rejestracyjny pojazdu, nr polisy ubezpieczeniowej), danych i zeznań świadków (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu), notatek policyjnych, dokumentacji medycznej, dokumentacji z zakładów ubezpieczeniowych, sądów, urzędów, kosztów (rachunki i faktury wystawione na osobę poszkodowaną), materiałów dokumentujących straty związane z wypadkiem. Jeśli nie udało Ci się zabezpieczyć dowodów to prawnik z Kancelarii Lesta pomoże Ci pozyskać niezbędną dokumentację w sprawie.

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, na zakończenie sprawy,  już dzisiaj zwróć się do nas. 

Wyślij zapytanie