nikita-fox-tW7EathSYqU-unsplash

Sprawdź inne usługi

Jeśli w skutek zdarzenia losowego  (pożar domu,  pożar zakładu / przedsiębiorstwa  lub gospodarstwa rolnego, lub innego majątku, zalanie, zdewastowanie inne zdarzenia losowe)  doszło do zniszczenia Twojego mienia to prawnicy z Kancelarii Lesta Odszkodowania mogą dochodzić w Twoim imieniu świadczeń odszkodowawczych.

Jeśli zgłosiłeś już szkodę i Towarzystwo Ubezpieczeń i odmówiło Ci przyznania świadczenia lub uważasz, że świadczenie które zostało Ci wypłacone jest zaniżone, to warto zwrócił się do prawników z Kancelarii Lesta Odszkodowania, którzy w Twoim imieniu będą dochodzić odszkodowania adekwatnego do rodzaju szkody.

Pomogliśmy już wielu osobom odzyskac należne odszkodowanie, ponieważ wiemy jak analizować sprawy, dokumentację szkodową, wyceniać roszczenia i skutecznie dochodzić Twoich roszczeń w sądach.

Nie czekaj, na zakończenie sprawy,  już dzisiaj zwróć się do nas. 

Zdarzeniem losowym nazywamy sytuację, która nie jest zależna od ludzkiej woli i prowadzi do określonych skutków, takich jak szkody osobowe i rzeczowe. Zaliczamy do nich m.in. zdarzenia związane z siłami natury, takimi jak powódź, huragan czy gradobicie. Do zdarzeń losowych należą też pożary, dewastacje, eksplozje czy katastrofy wynikające z prowadzenia robót budowlanych.

Jeśli doznałeś szkody osobowej lub rzeczowej wskutek zdarzenia losowego, masz prawo ubiegać się o odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę. Jeżeli doszło do uszkodzenia nieruchomości (np. wskutek zalania lub pożaru), świadczenie można uzyskać jedynie wtedy, gdy budynek był ubezpieczony.

Osoby, które doznały szkody wskutek zdarzenia losowego, mogą ubiegać się o:

W związku ze zróżnicowanym charakterem zdarzeń losowych do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Specjalizujemy się w prawie odszkodowawczym, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe często zaniżają kwotę świadczenia. Przeanalizujemy sprawę, zapoznamy się z dokumentacją i wycenimy zakres strat, by uzyskać dla Ciebie wysokie świadczenie, które pokryje zaistniałe szkody. Zapewniamy minimum formalności i pełne wsparcie na każdym etapie prowadzenia sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę.

Działaj szybko, nie zwlekaj !

Niezwłocznie po zdarzeniu należy zaangażować się w analizę okoliczności wypadku, dowiedzieć się na jakim etapie jest sprawa karna (oraz jacy biegli zostali powołani) i czy jest mowa o przyczynieniu się Poszkodowanego do wypadku.

Dodatkowo, bardzo ważne jest to, aby odbyć konsultacje z wszystkim specjalistami medycznymi, którzy mogą się wypowiedzieć i opisać doznane obrażenia, które mają wpływ na zdrowie, leczenie i rehabilitację.

Pamiętaj o dowodach w sprawie

Należy pamiętać o gromadzeniu wszelkich dowodów (dokumentów, danych, zdjęć, informacji), a w szczególności: danych sprawcy (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, nr rejestracyjny pojazdu, nr polisy ubezpieczeniowej), danych i zeznań świadków (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu), notatek policyjnych, dokumentacji medycznej, dokumentacji z zakładów ubezpieczeniowych, sądów, urzędów, kosztów (rachunki i faktury wystawione na osobę poszkodowaną), materiałów dokumentujących straty związane z wypadkiem. Jeśli nie udało Ci się zabezpieczyć dowodów to prawnik z Kancelarii Lesta pomoże Ci pozyskać niezbędną dokumentację w sprawie.

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, na zakończenie sprawy,  już dzisiaj zwróć się do nas. 

Wyślij zapytanie

[XR&CO'2014], Sun, 17 Mar 2024 13:59:33 GMT -->