pexels-fauxels-3184465

O nas

Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie, gdy za cel stawiamy sobie poprawienie warunków życia innych ludzi, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat.

Nick Vujicic

Naszą misją jest niesienie szybkiej i rzetelnej pomocy prawnej osobom poszkodowanym, które uczestniczyły w zdarzeniu na terenie Polski lub innego kraju należącego do Unii Europejskiej. 

W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema wartościami, do których zaliczamy uczciwość, rzetelność i profesjonalizm. Zdajemy sobie sprawę z tego, że udział w wypadku jest wydarzeniem niezwykle stresującym, dlatego w takiej sytuacji niezbędna jest profesjonalna konsultacja prawna. Dbamy o to, by nasi Klienci mogli uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania już podczas pierwszej rozmowy. Przeprowadzimy Cię przez cały proces w taki sposób, by oszczędzić Ci stresu i zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Od 2006 roku Kancelaria Lesta specjalizuje się w walce o wysokie odszkodowania, zadośćuczynienia i renty – współpracując z nami, decydujesz się na profesjonalne wsparcie jednej z najlepszych kancelarii odszkodowawczych w Polsce!

Pomagamy w każdej sprawie. Dochodzimy odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy i wypadkach w rolnictwie. Zajmujemy się również dochodzeniem świadczeń odszkodowawczych w sprawach związanych z upadkami na śliskiej i nierównej nawierzchni, utratą osoby bliskiej po wypadku, szkodami w pojeździe i innymi zdarzeniami losowymi. Nasza oferta obejmuje także dopłaty do odszkodowań oraz przygotowywanie rekonstrukcji wypadku. Zapewniamy darmową analizę każdej sprawy – bez względu na rodzaj zdarzenia i doznane szkody. Każda sprawa jest inna, dlatego do powierzonego zadania zawsze podchodzimy indywidualnie i rzetelnie.

Pomagamy w każdym miejscu. Partnerzy Kancelarii Lesta działają na terenie całej Polski, świadcząc profesjonalne usługi prawne w zakresie dochodzenia odszkodowań, zadośćuczynień i rent. Dzięki specjalistom z zakresu likwidacji szkód międzynarodowych nasze usługi dostępne są również dla Klientów, którzy uczestniczyli w wypadkach na terenie innych krajów należących do Unii Europejskiej. Nasi eksperci ds. odszkodowań specjalizują się w prawie polskim i europejskim, dlatego są w stanie doradzić w kwestiach związanych z dochodzeniem świadczeń zarówno w kraju, jak i za granicą.

Każdą szkodę możesz zgłosić mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy – taka forma współpracy jest szczególnie ważna wtedy, gdy liczy się czas. Zamiast więc umawiać się na spotkanie z prawnikiem, zleć nam darmową analizę sprawy online i spodziewaj się wyczerpującej odpowiedzi od naszego specjalisty. Wspólnie przygotujemy solidny materiał dowodowy i zawalczymy o jak najwyższe odszkodowanie. Nie warto zostawiać kwestii odszkodowania losowi, gdyż taka postawa pozwala decydować osobom trzecim o wysokości przyznanego świadczenia. Decydując się na profesjonalną pomoc prawną, masz szansę uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie za doznane szkody.

Nie czekaj, na zakończenie sprawy,  już dzisiaj zwróć się do nas. 

Wyślij zapytanie