stairs-5957112_1280

O nas

Aktywnie poszukujemy Partnerów do reprezentowania Kancelarii Lesta na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Zostań naszym przedstawicielem ds. odszkodowań i rozpocznij współpracę z jedną z najlepszych specjalistycznych kancelarii w kraju. Rekrutujemy agentów i prawników specjalizujących się w pozyskiwaniu odszkodowań. Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie klientów, którzy ponieśli uszczerbek na zdrowiu wskutek: 

Zostań naszym przedstawicielem i rozpocznij współpracę z jedną z najlepszych specjalistycznych kancelarii w kraju. Rekrutujemy Agentów i Prawników specjalizujących się w uzyskiwaniu świadczeń odszkodowawczych.

Czym zajmuje się Partner?

Do zadań przedstawiciela Kancelarii Lesta należy pozyskiwanie klientów, którzy ponieśli uszczerbek na zdrowiu wskutek wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, wypadków na chodniku, wypadków w rolnictwie, urazów związanych innymi zdarzeniami losowymi. W związku z rozszerzeniem naszej działalności o pozostałe dziedziny prawa poszukujemy również Partnerów z wykształceniem prawniczym, którzy specjalizują się w prawie karnym, spadkowym, rodzinnym, cywilnym i administracyjnym. Nie ma dla nas znaczenia, skąd jesteś – liczy się to, co potrafisz.

Co możemy Ci zaoferować?

Współpraca z Kancelarią Lesta oparta jest na atrakcyjnym wynagrodzeniu prowizyjnym. Zapewniamy również darmowe szkolenia merytoryczne, dzięki którym pogłębisz swoją wiedzę i zapoznasz się z dotychczas prowadzonymi przez nas sprawami. Dostarczymy Ci niezbędne narzędzia do pracy, przedstawimy skuteczne metody działania i podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem. Jako Partner masz możliwość reprezentowania jednej z najlepszych specjalistycznych kancelarii w Polsce oraz pracy w fantastycznej atmosferze z pasjonatami zaangażowanymi w to, co robią dla innych.

Dlaczego my?

Zapewniamy transparentne zasady współpracy i umożliwiamy dopasowanie godzin pracy oraz wysokości wynagrodzenia do własnych potrzeb i możliwości. Nasi Partnerzy pracują zdalnie wtedy, kiedy mają na to czas. Oznacza to, że nie musisz wstawać o 7 rano, by dojechać na 8 do pracy – możesz pozyskiwać klientów z domowego biura o takiej porze, jaka Ci najbardziej odpowiada. W związku z tym, że oferujemy wynagrodzenie prowizyjne, nie nakładamy żadnych ograniczeń w kwestii honorarium. Im więcej spraw pozyskasz, tym wyższe będzie Twoje wynagrodzenie, dlatego to, ile zarobisz, zależy wyłącznie od Ciebie.

Jak aplikować?

Jesteśmy już w ponad 20 polskich miastach, lecz nasza główna siedziba znajduje się w Opolu. Jeśli specjalizujesz się w odszkodowaniach lub innych dziedzinach prawa i chcesz zostać Partnerem Kancelarii Lesta, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi specjaliści odpowiedzą na dodatkowe pytania i przekażą listę dokumentów niezbędnych w procesie rekrutacji. Możesz także odwiedzić naszą siedzibę przy ul. Cieszyńskiej 7 w Opolu i poznać zespół, z którym będziesz współpracować.

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, na zakończenie sprawy,  już dzisiaj zwróć się do nas. 

Wyślij zapytanie