pexels-oleg-magni-2058136-scaled

Sprawdź inne usługi

KANCELARIA LESTA Z CHĘCIĄ POPROWADZI SPRAWĘ ZA PAŃSTWA
Ważne

Już w 48 godzin po weryfikacji dokumentów wypłacimy Państwu  pieniądze dopłacając do odszkodowania, które wcześniej otrzymaliście.

JAK WYGLĄDA TO W PRAKTYCE? – W TRZECH KROKACH

Decydując się na powyższe kroki, to Kancelaria Lesta zostaje właścicielem Państwa roszczenia wobec czego na naszej głowie pozostaną wszelkie opłaty sądowe, za biegłych i czas poświęcony na prowadzenie sprawy.

Uwaga

Jeżeli macie Państwo zaległe sprawy odszkodowawcze, które nie zostały zakończone  – skontaktujcie się z nami a my złożymy propozycję odkupu sprawy.

Działaj szybko, nie zwlekaj !

Niezwłocznie po zdarzeniu należy zaangażować się w analizę okoliczności wypadku, dowiedzieć się na jakim etapie jest sprawa karna (oraz jacy biegli zostali powołani) i czy jest mowa o przyczynieniu się Poszkodowanego do wypadku.

Dodatkowo, bardzo ważne jest to, aby odbyć konsultacje z wszystkim specjalistami medycznymi, którzy mogą się wypowiedzieć i opisać doznane obrażenia, które mają wpływ na zdrowie, leczenie i rehabilitację.

Pamiętaj o dowodach w sprawie

Należy pamiętać o gromadzeniu wszelkich dowodów (dokumentów, danych, zdjęć, informacji), a w szczególności: danych sprawcy (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, nr rejestracyjny pojazdu, nr polisy ubezpieczeniowej), danych i zeznań świadków (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu), notatek policyjnych, dokumentacji medycznej, dokumentacji z zakładów ubezpieczeniowych, sądów, urzędów, kosztów (rachunki i faktury wystawione na osobę poszkodowaną), materiałów dokumentujących straty związane z wypadkiem. Jeśli nie udało Ci się zabezpieczyć dowodów to prawnik z Kancelarii Lesta pomoże Ci pozyskać niezbędną dokumentację w sprawie.

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, na zakończenie sprawy,  już dzisiaj zwróć się do nas. 

Wyślij zapytanie