startup-594090_1280

O nas

Kancelaria Lesta powstała w 2006 roku jako firma specjalizująca się w dochodzeniu odszkodowań, zadośćuczynień i rent dla poszkodowanych w wypadkach. Nasz zespół składa się ze specjalistów z dziedziny prawa, ubezpieczeń i medycyny. Oprócz tego, że jesteśmy ekspertami w swoich dziedzinach, łączy nas również przyjaźń lub pokrewieństwo – jesteśmy kancelarią rodzinną z ugruntowaną pozycją na rynku usług prawnych. Od początku istnienia skupiamy się na naszej głównej specjalizacji, jaką jest dochodzenie odszkodowań. Dzięki takiej postawie od lat znajdujemy się w zaszczytnym gronie najlepszych kancelarii specjalistycznych w Polsce.

Siedzibą Kancelarii Lesta jest Opole, lecz nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Rozbudowana sieć partnerów z 16 województw pozwala nam działać szybko, profesjonalnie i rzetelnie – bez względu na miejsce zamieszkania Klienta. Starannie dobieramy partnerów i aktywnie pozyskujemy nowych specjalistów ds. odszkodowań działających na terenie całego kraju. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, dostęp do szkoleń i know-how firmy oraz możliwość pracy zdalnej. Dzięki temu oferta naszej Kancelarii dostępna jest już nie tylko dla mieszkańców Opola, lecz także dla Klientów z innych polskich województw. Wypracowany model prowadzenia spraw pozwala nam utrzymać jednolitą jakość usług w każdym miejscu Polski.

Nasi eksperci ds. odszkodowań specjalizują się w prawie polskim i europejskim, dlatego oferta Kancelarii skierowana jest także do osób poszkodowanych w wypadkach na terenie UE. Szczególną uwagę poświęcamy Klientom zgłaszającym wypadki mające miejsce w Holandii, gdyż w tym kraju zlokalizowany jest jeden z oddziałów Kancelarii Lesta. Współpraca z nami nie ma granic, co udowadniamy poprzez naszą europejską działalność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wypadek poza granicami kraju jest szczególnie stresujący dla poszkodowanego, który nie zna języka i przepisów obowiązujących w danym państwie. Wystarczy jeden telefon, by zawalczyć o swoje prawa i uzyskać wysokie świadczenie za doznane szkody.

Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi ds. odszkodowań, który działa na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie zapewnić poszkodowanym darmową analizę sprawy. Wystarczy, że zgłosisz sprawę telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy, a nasz prawnik zajmie się weryfikacją zlecenia. Następnym krokiem jest zgromadzenie kompletnego materiału dowodowego i zgłoszenie roszczeń do Towarzystwa Ubezpieczeń Sprawcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wypracowanemu modelowi prowadzenia spraw jesteśmy w stanie pozyskiwać wysokie odszkodowania na terenie całej Unii Europejskiej.

Nie czekaj, na zakończenie sprawy,  już dzisiaj zwróć się do nas. 

Wyślij zapytanie