Sprawy rodzinne bez wątpienia należą do przeżyć generujących silne emocje. Niezwykle ważne jest więc profesjonalne wsparcie wykwalifikowanego prawnika, który podejdzie do sprawy obiektywnie, wskaże dostępne możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. W postępowaniach związanych z prawem rodzinnym nie można zdawać się na los, gdyż pozostawienie decyzji przypadkowi może skutkować utratą władzy rodzicielskiej czy gromadzonego przez całe życie majątku. Zaufaj doświadczonym prawnikom z Kancelarii Lesta i wspólnie zawalczmy o Twoje prawa.

Prawo rodzinne – czym się zajmujemy?

Kancelaria Lesta specjalizuje się w prawie rodzinnym i zapewnia profesjonalne wsparcie prawne w następujących postępowaniach:

  • sprawy rozwodowe,
  • rozwód z orzeczeniem o winie,
  • sprawy o separację,
  • sprawy alimentacyjne (uzyskanie, obniżenie, podwyższenie),
  • określenie władzy rodzicielskiej (przyznanie, ograniczenie, pozbawienie),
  • podział majątku po rozwodzie,
  • sprawy o adopcję.

Udzielamy profesjonalnych porad prawnych w zakresie prawa rodzinnego. Pomożemy w każdej sprawie, także w napisaniu pozwu rozwodowego czy kwestii podjęcia decyzji o intercyzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić w najbardziej delikatnych kwestiach, takich jak obecność dzieci przy rozwodzie, złożenie pozwu o ustalenie ojcostwa czy zbieranie materiału dowodowego do rozwodu z orzeczeniem o winie.

Pomoc prawna w sprawach rodzinnych

Wyróżnia nas nie tylko wiedza, ale i doświadczenie, dlatego jesteśmy w stanie doradzić w najtrudniejszych kwestiach, które są szczególnie kłopotliwe dla osób bez wykształcenia prawniczego. Znajomość prawa rodzinnego i obiektywne podejście do sprawy to wszystko, czego potrzebujesz, by spokojnie przejść przez postępowanie sądowe.

Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci czuli się komfortowo bez względu na rodzaj prowadzonego postępowania. Reprezentujemy Klientów przed sądem i przygotowujemy niezbędne wnioski. Pomagamy skompletować materiał dowodowy w sprawie i udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prawa rodzinnego.

Działaj szybko, nie zwlekaj !​

Pozytywne załatwienie sprawy najczęściej łączy się z zadbaniem zawczasu o dokonanie różnych formalności, z przygotowaniem planu działania, merytorycznym przeanalizowaniu tematu przez różnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, referencjami i kwalifikacjami.

Warto te kwestie niezwłocznie skonsultować ze specjalistą, zwłaszcza że, aby sprawę załatwić pomyślnie bardzo często trzeba też dopilnować ustawowych terminów.

Pamiętaj o dowodach w sprawie​

Gromadzenie właściwych dokumentów w sprawie jest niezwykle ważne w kontekście rzetelnego i wyczerpującego wszelkie żądania/roszczenia przygotowania się do prowadzenia sprawy.

Prawnicy z wieloletnim doświadczeniem wiedzą na co należy zwrócić uwagę, na czym się skupić, jakie dowody zgromadzić.

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, na zakończenie sprawy,  już dzisiaj zwróć się do nas. 

Wyślij zapytanie