Overslaan en naar de inhoud gaan

Szkoda w pojeździe w Holandii

Szkoda w pojeździe w Holandii

Czy Twój pojazd został uszkodzony wskutek wypadku ? Czy otrzymałeś w terminie należne odszkodowanie z Towarzystwa Ubezpieczeń ?

Jeśli byłeś uczestnikiem wypadku komunikacyjnego w Holandii lub sprawca wypadku uszkodził Ci pojazd, pamiętaj, ze należy Ci się odszkodowanie z OC sprawcy.

Masz prawo dochodzić swoich roszczeń w tym odszkodowania za uszkodzony pojazd.

Pamiętaj, też że jeśli Twój pojazd został uszkodzony i nie możesz się nim już poruszać wtedy masz prawo by pojazd został odwieziony lawetą do wskazanego warsztatu samochodowego, który zajmie się naprawą.

Koszty transportu pojazdu w przypadku, gdy jesteś poszkodowanym zapłaci Towarzystwo Ubezpieczeń sprawcy.

Towarzystwo Ubezpieczeń z Holandii pokryje tez koszty pojazdu zastępczego.

Masz prawo również dochodzić odszkodowania za inne rzeczy które zostały uszkodzone w skutek wypadku w Holandii tj. telefon komórkowy, komputer/ laptop / tablet, nawigacja samochodowa, zniszczone ubrania i inne rzeczy.

Pamiętaj też, ze jeśli poniosłeś inne szkody w skutek wypadku to warto omówić to z prawnikami z Kancelarii Lesta Odszkodowania w zakresie zasadności dochodzenia roszczeń na drodze sądowej.

Pamiętać warto też ,że jeśłi wskutek wypadku Ty lub ktoś z Twoich bliskich został poszkodowany przez pojazd sprawcy to prawnicy z Kancelarii Lesta

Zadzwoń! To nic nie kosztuje!

Masz pytania?

Darmowa analiza sprawy przez prawników!

+48 796 468 774

+48 512 496 601

Dowody w sprawie Uwaga! Prosimy pamiętać o dowodach w sprawie

Prosimy pamiętać o gromadzeniu wszelkich dowodów (dokumentów, danych, zdjęć, informacji), w szczególności: danych sprawcy (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, nr rejestracyjny pojazdu, nr polisy ubezpieczeniowej), danych i zeznań świadków (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu), notatek policyjnych, dokumentacji medycznej, dokumentacji z zakładów ubezpieczeniowych, sądów, urzędów itp., kosztów (rachunki i faktury wystawione na osobę poszkodowaną), materiałów dokumentujących straty związane z wypadkiem.

Bezpłatna analiza sprawy!

Kancelaria Lesta – na rynku odszkodowań od 2006 roku.

pomaga w uzyskaniu wysokiego odszkodowania, zadośćuczynienia i renty dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach przy pracy i wskutek błędu medycznego