Overslaan en naar de inhoud gaan

Inne zdarzenie losowe

INNE ZDARZENIE LOSOWE

Czy doszło do uszkodzenia lub zniszczenia Twojego mienia w skutek zdarzenia losowego (pożar, zalanie, roboty budowlane, dewastacja)? Czy otrzymałeś w terminie należne odszkodowanie z Towarzystwa Ubezpieczeń?

Jeśli w skutek zdarzenia losowego  ( pożar domu,  pożar zakładu / przedsiębiorstwa  lub gospodarstwa rolnego, lub innego majątku, zalanie , zdewastowanie inne zdrzeenia losowe )  doszło do zniszczenia Twojego mienia to prawnicy z Kancelarii Lesta Odszkodowania mogą dochodzić w Twoim imieniu roszczeń.

Jeśli zgłosiłeś już szkodę i Towarzystwo Ubezpieczeń odmówiło Ci przyznania świadczenia lub uważasz, że świadczenie które zostało Ci wypłacone jest zaniżone to warto zwrócił się do prawników z Kancelarii Lesta Odszkodowania, którzy w Twoim imieniu będą dochodzić odszkodowania adekwatnego do rodzaju szkody.

Pomogliśmy już wielu osobom odzyskac należne odszkodowanie, ponieważ wiemy jak analizować sprawy, dokumentację szkodową, wyceniać roszczenia i skutecznie dochodzić Twoich roszczeń w sądach.

Nie czekaj, na zakończenie sprawy,  już dzisiaj zwróć się do nas.

Zadzwoń! To nic nie kosztuje!

Masz pytania?

Darmowa analiza sprawy przez prawników!

+48 796 468 774

+48 512 496 601

Dowody w sprawie Uwaga! Prosimy pamiętać o dowodach w sprawie

Prosimy pamiętać o gromadzeniu wszelkich dowodów (dokumentów, danych, zdjęć, informacji), w szczególności: danych sprawcy (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, nr rejestracyjny pojazdu, nr polisy ubezpieczeniowej), danych i zeznań świadków (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu), notatek policyjnych, dokumentacji medycznej, dokumentacji z zakładów ubezpieczeniowych, sądów, urzędów itp., kosztów (rachunki i faktury wystawione na osobę poszkodowaną), materiałów dokumentujących straty związane z wypadkiem.

Bezpłatna analiza sprawy!

Kancelaria Lesta – na rynku odszkodowań od 2006 roku.

pomaga w uzyskaniu wysokiego odszkodowania, zadośćuczynienia i renty dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach przy pracy i wskutek błędu medycznego