Overslaan en naar de inhoud gaan

Dopłata do odszkodowania

DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA

Uważasz ,że wypłacone przez Towarzystwo Ubezpieczeń odszkodowanie jest zaniżone? Czy chcesz byśmy Ci dopłacili do odszkodowania byś mógł już zakończyć sprawę?

Uważasz ,że wypłacone przez Towarzystwo Ubezpieczeń   odszkodowanie  jest zaniżone ?

Czy chcesz byśmy Ci dopłacili do odszkodowania byś mógł już zakończyć sprawę ?

Jeśli macie Państwo dość batalii z ubezpieczycielem lub sprawcą szkody, nie uśmiecha się Państwu kierować sprawy  do Sądu ponosząc na wstępie dodatkowe koszty opłat sądowych oraz za biegłych ?

Kancelaria LESTA z chęcią poprowadzi sprawę za Państwa .

Już w 48 godzin po weryfikacji dokumentów wypłacimy Państwu  pieniądze dopłacając do odszkodowania, które wcześniej otrzymaliście.

JAK WYGLĄDA TO W PRAKTYCE? – W TRZECH  KROKACH

  1. Wystarczy zgłosić się do Nas .Bez żadnych ukrytych kosztów przeanalizujemy Państwa sprawę.
  2. Podpisujecie Państwo  odpowiednie dokumenty.
  3. Możecie spać spokojnie i zapomnieć o całej sprawie.

Decydując się na powyższe kroki, to Kancelaria Lesta zostaje właścicielem Państwa roszczenia wobec czego na naszej głowie pozostaną wszelkie opłaty sądowe, za biegłych i czas poświęcony na prowadzenie sprawy.

WAŻNE :

Jeżeli macie Państwo zaległe sprawy odszkodowawcze, które nie zostały zakończone  – skontaktujcie się z nami a my złożymy propozycję odkupu sprawy.

Zadzwoń! To nic nie kosztuje!

Masz pytania?

Darmowa analiza sprawy przez prawników!

+48 796 468 774

+48 512 496 601

Dowody w sprawie Uwaga! Prosimy pamiętać o dowodach w sprawie

Prosimy pamiętać o gromadzeniu wszelkich dowodów (dokumentów, danych, zdjęć, informacji), w szczególności: danych sprawcy (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, nr rejestracyjny pojazdu, nr polisy ubezpieczeniowej), danych i zeznań świadków (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu), notatek policyjnych, dokumentacji medycznej, dokumentacji z zakładów ubezpieczeniowych, sądów, urzędów itp., kosztów (rachunki i faktury wystawione na osobę poszkodowaną), materiałów dokumentujących straty związane z wypadkiem.

Bezpłatna analiza sprawy!

Kancelaria Lesta – na rynku odszkodowań od 2006 roku.

pomaga w uzyskaniu wysokiego odszkodowania, zadośćuczynienia i renty dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach przy pracy i wskutek błędu medycznego