Kancelaria Lesta to rodzinna firma działająca na rynku usług prawnych od 2006 roku. Nasz zespół tworzą prawnicy specjalizujący się w dochodzeniu odszkodowań, zadośćuczynień i rent. Aby zapewnić naszym Klientom profesjonalne i kompleksowe usługi, współpracujemy również z firmami i partnerami specjalizującymi się w pokrewnych dziedzinach.

Nasi partnerzy zajmują się między innymi działalnością medyczną i finansową. Wnosząc roszczenie o odszkodowanie do Towarzystwa Ubezpieczeń sprawcy, należy zgromadzić solidny i wiarygodny materiał dowodowy, złożony m.in. z dokumentacji medycznej i kosztów leczenia. W tym celu kierujemy Klienta do firm współpracujących z Kancelarią Lesta, które pomagają zgromadzić potrzebne dokumenty bez konieczności szukania specjalistów na własną rękę. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była w pełni dopasowana do aktualnych potrzeb i oczekiwań Klienta.

W trakcie wieloletniej pracy w branży odszkodowań udało nam się nawiązać współpracę z zaufanymi firmami, których działalność stanowi optymalne dopełnienie naszej oferty. Zapewniamy kompleksową obsługę w ramach jednej usługi. Decydując się na dochodzenie odszkodowania z Kancelarią Lesta, możesz więc równocześnie skorzystać z usług naszych wykwalifikowanych partnerów zajmujących się kwestiami medycznymi i finansowymi. Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza proces wnoszenia roszczenia do Towarzystwa Ubezpieczeń, a przy tym jest wygodne, przejrzyste i bezpieczne.

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, na zakończenie sprawy,  już dzisiaj zwróć się do nas. 

Wyślij zapytanie