Skip to main content

Pomoc prawna

POMOC PRAWNA PO WYPADKU

Czy potrzebujesz wsparcia prawnego, w związku z wypadkiem, w postępowaniu na Policji, w Prokuraturze albo w Sądzie karnym? Czy możemy zweryfikować Twoje otrzymane odszkodowanie?

Jak dojdzie do wypadku, to ważne jest by sprawa była realizowana od samego początku przez profesjonalistów, czyli osoby które się specjalizują w tych sparwach, osoby które będą Ciebie należycie reprezentować na Policji, w Prokuraturze, przed Towarzystwem Ubezpieczeń sprawcy, w Sądzie Cywilnym i w Sądzie Karnym.

Ważne jest by organ prowadzący sprawę wiedział, ze masz odpowiedniego prawnika, który dba o Twoje interesy i godnie Ciebie reprezentuje.

Istotne jest to by zwracać uwagę, czy nikt Ci nie zarzuca przyczynienia, i nie próbuje zrobić z Ciebie częściowego sprawcę, ponieważ jak wiesz , wtedy to Twoje odszkodowanie może być pomniejszone o procent Twojego przyczynienia się i możesz otrzymać kwotę mniejszą od tej co by Ci się faktycznie należała.

Kiedy powinieneś zwracać szczególną uwagę w zakresie przyczynienia do wypadku ? – wtedy, gdy :

  • miałeś nie zapięte pasy,
  • przekroczyłeś dozwoloną prędkość w danym obszarze,
  • przechodziłeś przez jezdnię w niedozwolonym miejscu,
  • wtargnąłeś pod nadjeżdżający pojazd,
  • nie posiadałeś kasku w czasie wypadku,
  • jechałeś z pijanym kierowcą,
  • szedłeś po złej stronie jezdni, 

Jak zastanawiasz się czy otrzymałeś należy odszkodowanie, zadośćuczynienie czy rentę, czy te świadczenia są wystarczające?

Prześlij sprawę do weryfikacji prawnikom z Kancelarii Lesta Odszkodowania, którzy dokonają analizy dokumentacji szkodowej i doradzą Ci ile możesz uzyskac pieniędzy kierując pozew do sądu jak i co jest realne do wywalczenia.

Pamiętaj też, że warto mieć profesjonalną pomoc prawną, by się nie okazało, że za Ciebie ktoś zdecyduje ile masz otrzymać odszkodowania. 

Zadzwoń! To nic nie kosztuje!

Masz pytania?

Darmowa analiza sprawy przez prawników!

+48 796 468 774

+48 512 496 601

Dowody w sprawie Uwaga! Pamiętaj o dowodach w sprawie.

Prosimy pamiętać o gromadzeniu wszelkich dowodów (dokumentów, danych, zdjęć, informacji), w szczególności: danych sprawcy (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, nr rejestracyjny pojazdu, nr polisy ubezpieczeniowej), danych i zeznań świadków (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu), notatek policyjnych, dokumentacji medycznej, dokumentacji z zakładów ubezpieczeniowych, sądów, urzędów itp., kosztów (rachunki i faktury wystawione na osobę poszkodowaną), materiałów dokumentujących straty związane z wypadkiem.

Bezpłatna analiza sprawy!

Kancelaria Lesta – na rynku odszkodowań od 2006 roku.

pomaga w uzyskaniu wysokiego odszkodowania, zadośćuczynienia i renty dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach przy pracy i wskutek błędu medycznego